HP LaserJet Pro M1536dnf - Usb Kart - Anakart - Formatter Board CE544-80001


  • 1.883,28TL
Hp CE538A Laserjet M1536DNF Yaz/Tar/Fot/Fax-A4 Genel Özellikleri 

Ekonomik, hızlı HP LaserJet MFP ile günlük işlerin üstesinden gelin. HP ePrint1 kullanarak, istediğiniz yerden iki taraflı belgeler yazdırın. Ethernet ağ bağlantısı üzerinden güvenli bir şekilde kopyalayarak, tarayarak, fakslayarak ve bağlanarak iş akışınızı kolaylaştırın. Mobil aygıtlardan da baskı işleri alabilen ekonomik, ağ bağlantılı bir MFP'den tarama, kopyalama ve fakslama ve iki taraflı yazdırma işlemlerini gerçekleştirmek isteyen küçük ve orta ölçekli ofisleri olan işyeri kullanıcıları için idealdir.

 


 

Hızlı, ağ bağlantılı bir MFP ve iki taraflı baskı sayesinde daha fazlasını yapın


Üretken kalın: Anında Açılma Teknolojisi2 ile dakikada 25 sayfaya kadar yazdırın A4 ve ilk sayfa çıktısını 8,5 saniye kadar kısa bir sürede alın. Dahili 10/100 Ethernet bağlantısı ile bir ağ üzerinden baskı kaynaklarını paylaşın. İki taraflı sayfaları yazdırmak veya çok sayfalı belgeleri kopyalamak ve fakslamak için 35 sayfalık otomatik belge besleyicisini kullanın. Kağıt ve zaman tasarrufu yapın: belgeleri masaüstü uygulamalarını kullanarak doğrudan PC'den ve PC'ye fakslayın ve atanmış PIN'ler ile fakslama özelliklerine erişimi denetleyin.

Farklı boyutlarda çeşitli yüksek kalitede iş belgeleri oluşturun


Baskı boyunca mükemmel kalite için Orijinal HP ce538a LaserJet baskı kartuşlarını kullanarak, koyu metinli ve keskin görüntülü profesyonel belgeler yazdırın. HP ce538a FastRes 1200 ile daha yüksek baskı kalitesi elde edin: ince detaylar, aralıksız dolgular ve pürüzsüz geçişler ile belgelerinize hayat verin. Belgelerinize çeşit ekleyin: 10 yapraklık öncelikli tepsi ve 250 yapraklık kağıt tepsisi, çeşitli boyutlarda ve türlerde ortam kullanmanızı sağlar.

İstediğiniz yerden yazdırın ve sezgisel özellikleri kullanın


HP ce538a ePrint1 özelliğini kullanarak akıllı telefon, dizüstü bilgisayar veya başka bir mobil aygıttan istediğiniz yerde, istediğiniz zaman ve AirPrint™ sayesinde iPad®, iPhone® ve iPod touch® aygıtınızdan kablosuz olarak yazdırın. Sezgisel ve yönetimi kolay bir kontrol paneli ve LCD ile baskı işlerini kolaylaştırın.İki taraflı bir kimliğin tek sayfalık kopyasını oluşturmak için Kimlik Kopyalama işlevini kullanın. HP SureSupply sayesinde yedek kartuşları kolayca bulun, satın alın ve zahmetsizce yerleştirin. Kolay MFP yapılandırma, işletim ve bakımı için katıştırılmış HP araçlarını kullanın.

Çevre üzerindeki olumsuz etkinizi en alt düzeye indirin


Çift taraflı baskıyla çevre üzerindeki olumsuz etkinizi azaltın ve kağıt kullanımını %50'ye varan oranda azaltın. Anında Açılma Teknolojisi ve Anında Açılıp Kopyalama4 ile enerji tasarrufu sağlayın. Ücretsiz ve kolay geri dönüşüm imkanı - HP ce538a Planet Partners aracılığıyla iade edilen kartuşlar sorumlu bir şekilde geri dönüştürülür. ENERGY STAR® onaylı, kompakt bir MFP ile enerji ve yer tasarrufu sağlayın.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Etiketler: Hp laserjet m1536, anakart, hp laserjet anakarti, hp yazici yedek parçaları, hp urunleri