Menu
Your Cart
Üye olduğunuz da 0551 049 1497 Numaralı Telefona Whatsapp üzerinden ulaşınız.

Gizlilik İlkesi

Gizlilik İlkesi

Gizlilik Politikamız


Sayın Müşterimiz


www.yazicitonerparca.com müşteri ve ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini tüm e-ticaret sitelerinin uyguladığı gizlilik ilkesine uygun olarak saklı tutar.


Kişisel bilgileriniz (isminiz, e-posta adresi, posta adresi, telefon, siparişleriniz ve aldığınız ürünler vb...) kesinlikle başka kişi veya kuruluşlara verilmez.


Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz yada tüm bunların yapılmasını Müşteri Hizmetlerimiz ’den talep edebilirsiniz. 


Satın alma işlemlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz, site veritabanında kesinlikle tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, provizyon alınmak amaçlı olarak ilgili banka birimlerine iletilmektedir.


Bu iletim sırasında var olan en yüksek şifreleme tekniği olan SSL 128 bit şifreleme yöntemi ile şifrelenmektedir. Kredi kartı bilgileriniz,https alanında güvenle bankaya aktarılır www.yazicitonerparca.com kredi kartı bilgilerini asla göremez.


İstediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal durumunda, www.yazicitonerparca.com veritabanında, şahsınıza ait hiç bir bilgi (isminiz, e-posta adresi, posta adresi, telefon, siparişleriniz ve aldığınız ürünler vb..) kalmamaktadır.


www.yazicitonerparca.com ailesi size iyi alışverişler diler.

Gizlilik İlkesi

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.