Canon i-SENSYS LBP6310dn Anakart - Usb Kart - FM0-4100


 • Marka:Canon
 • Ürün Kodu: FM0-4100
 • Stok Durumu: 1

 • 767,00TL

i-SENSYS LBP6310dn

Çift taraflı baskı özelliğine sahip, ağa hazır, kompakt, siyah beyaz bu lazer yazıcı verimliliğinizi korumanızı sağlar ve dinamik küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin ihtiyaçlarına uyan bir performans sunar.

Avantajlar

 • Kompakt 33ppm siyah beyaz lazer yazıcı
 • Otomatik çift taraflı baskı
 • Ağa hazır
 • Hızlı İlk Baskı Çıkış Süresi
 • Hızlı İlk Baskı teknolojileriyle beklemeye gerek kalmaz
 • 2400 x 600 dpi'ye varan baskı çözünürlüğü
 • Maks. 800 yapraklık kağıt kapasitesi

Detaylı Özellikler

Canon i-SENSYS LBP6310dn hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Zamandan tasarruf edin ve verimliliği artırın


Yüksek hacimli baskılar gerçekleştiren küçük ve orta büyüklükteki işletmeler, LBP6310dn'in verimliliği artırmak için ideal bir araç olduğunu görecektir. 33 sayfa/dakika siyah beyaz lazer baskı sunan ve 6 saniye veya daha az İlk Baskı Çıkış Süresine sahip olan LBP6310dn, ekiplerin hızlı çalışmasına yardımcı olur ve zaman kaybettiren gecikmeleri engeller.

Çalışmak üzere tasarlanmış


Dayanıklı tasarımı önemli iş yüklerinin sorunsuzca tamamlanmasını sağlar. LBP6310dn standart olarak 250 yapraklık kaset ve 50 yapraklık tepsiyle donatılmıştır. İlave 500 yapraklık kaset ile toplam 800 yapraklık kağıt kapasitesi sunarak doldurma sürelerinin azalmasını sağlar. Yazıcı, kullanıcı dostu, yerden kazandıran tasarımı ile yoğun iş ortamlarına kolayca uyar. Otomatik çift taraflı baskı özelliği profesyonel görünümlü belgeler oluştururken, aynı zamanda zaman ve paradan tasarruf ettirir.

Her zaman mükemmel sonuçlar


LBP6310dn, Otomatik Görüntü Geliştirme (AIR) ile 2400 x 600 dpi'ye kadar baskı çözünürlüğü sunar. Bu özellik üstün görüntü kalitesine sahip, net ve doğru belgelerin hızlı bir şekilde çıkarılması avantajını sağlar.

Kolay entegrasyon ve çalışma için ağa hazır


LBP6310dn yerleşik ağ arabirimi içerir. Bu sayede, ağınıza çabuk ve sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir ve bu özelliği yazıcıyı küçük işletmeler ve çalışma grupları için ideal hale getirir. Uzak Kullanıcı Arabirimi (RUI), LBP6310dn'in uzaktan izlenebilmesine ve yönetilebilmesine olanak tanır.

Kolay ve ekonomik bakım


Bakım gerektirmeyen Hepsi Bir Arada kartuş sürekli yüksek kalitede çıktı almanıza yardımcı olur. Toneri ve bütün gerekli parçaları içeren Hepsi-Bir-Arada kartuşu, birkaç saniye içerisinde değiştirilebilir. Karışıklık ya da bakım hakkında endişelenmenize gerek kalmaz; sürekli yüksek kaliteli baskılar alırsınız. Daha yüksek verimliliğe sahip toner kartuşu, sayfa sayısı iki katına çıktığında bile düzgün baskılar gerçekleştirebilmenizi sağlar.

Enerji tasarruflu tasarım


LBP6310dn ile performanstan ödün vermeden enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Haftada 1,9 kwh'lik TEC* derecesi, beklemede 9 watt'lık ve uyku modunda 1 watt'lık etkileyici enerji tüketim seviyeleri ile karbon salımını azaltmanıza yardımcı olur, çevre hedeflerinizi destekler ve çalışma maliyetlerini azaltır. Otomatik Kapanma Aracı yazıcının enerji tasarrufunu bir adım daha ileri taşır.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Etiketler: fm0-4100, Canon Lbp 6310 Anakart Usb Kart